HOGYAN FOGYHATSZ LE TARTÓSAN, ÖNSANYARGATÁS NÉLKÜL
akkor is, ha már számtalan fogyókúrán vagy túl?
2026. június 17. 18:30
Jelentkezz az élő, INGYENES online előadásra, és tudd meg, hogyan add le a fölös kilóidat úgy, hogy közben nem kell fogyókúráktól szenvedned, akaraterőből küzdened, és megerőltető edzésekkel sanyargatnod magad.
Erről lesz szó az előadáson:
✅Miért nem működtek nálad eddig a fogyókúrák, és hogyan tudsz újabb diétás módszerek próbálgatása nélkül megszabadulni a fölös kilóidtól?
✅Miért nem az akaraterőddel van baj, ha az istennek se sikerül lefogynod?
✅Hogyan érd el és tartsd fenn az egészséges testsúlyodat akkor is, ha hízásra hajlamos vagy, ha IR-es/PCOS-es vagy, vagy ha a változó kor tüneteitől szenvedsz?
✅Miért vezet a tiltás és a kontroll gyakran falásrohamhoz, sóvárgáshoz és esti túlevéshez?
✅Hogyan segíthetnek a tested jelzései abban, hogy természetesebbé váljon az evésed, és ritkuljanak a falási hullámaid?
JELENTKEZEM AZ ELŐADÁSRA
Nap
:
Óra
:
Perc
:
Mp
+ KÉRDEZÉSI LEHETŐSÉG AZ ELŐADÁS UTÁN!
Az előadás végén élőben kérdezhetsz!
Ha az előadás végén még maradtak kérdéseid azzal kapcsolatban, hogy a webináron elhangzottakat hogyan ültethetnéd át a saját életedbe, akkor az élő kérdezz–felelek részben bátran felteheted a kérdéseidet.
MIÉRT BÍZHATSZ MEG BENNEM?
Amit a legfontosabb tudnod: biztos kézzel kísérlek.
🏵️Az elmúlt években több mint 200 klienssel dolgoztam együtt, elsősorban érzelmi evő, stresszevő, túlevésre hajlamos nőkkel. Naponta látom, mi a különbség a sikertelen fogyókúrás próbálkozások és a valódi, tartós változás között.
🏵️MB-EAT® oktató végzettséggel rendelkezem (Mindful Eating Training Institute)
🏵️Táplálkozási tanácsadó vagyok (Stanford University)
🏵️Health coach (Michelle Maclean, Health Coach Akadémia)
🏵️Integratív coach (GROW csoport)
🏵️Több éves személyes és szakmai tapasztalattal dolgozom a tudatos evés módszertanával.
🏵️A munkám alapja: a szégyenmentes, megengedő, stabil belső biztonság megteremtése, mert tartós változás ott születik, ahol végre fellélegezhetsz.
🏵️A közös munka lényege nem az akaraterő acélozása, hanem az, hogy megtanulj nem háborúban lenni a testeddel és a lelkeddel.
H Á L Á s vagyok.
Köszönöm!”
Ádám Réka
„Anikó olyan étrendet írt nekem, amitől egyszer sem vagyok éhes, jóllakom vele. És 60 nap alatt 18 kg-ot fogytam. Gördülékeny vele dolgozni, bármikor kapok segítséget, amikor kérek. Érthető, alapos és kimerítő válaszokat kapok a kérdéseimre. A munka jó hangulatú, a szakmaiság érezhetően jó, precíz, pontos. Csak ajánlani tudom Anikót, nagyon jó vele dolgozni.”
Tóth László Zoltán
„Én köszönöm Anikónak a 12 hét alatt azokat a technikákat, amiket megtanított ahhoz, hogy nyugodtabb legyek, és bűntudat nélkül tudjak gondolni az evésre. Megtanultam figyelni a saját testem jelzéseire. Megtanultam, hogy mikor elég. Most stabilan és szép lassan tényleg el tudom hagyni a kilókat, amikre nincsen szükségem.„
Lukács Andrea
„Amikor elkezdtem Anikóval dolgozni, hat csillag éktelenkedett a laborleletemen: a májenzimek, a vérzsírok mind magasak voltak. A 10. hét végére öt kilót fogytam, és valamennyi értékem visszatért a normál tartományba. Egyszerűen nem hittem el, hogy ilyen apró lépéseken múlik, nem pedig egy újabb önsanyargató diétán.”
Tünde
LEFOGLALOM A HELYEM!
És még valami:
Sok évig éltem első ránézésre átlagos életet, belül mégis folyamatosan harcot vívtam magammal, a feszültséget pedig az evésen keresztül vezettem le. És bár újra és újra próbáltam „okosabban”, „fegyelmezettebben”, „tudatosabban” enni, a fogyókúrák egyre gyarapodó súlyfelesleghez vezettek.
Azt gondoltam, akaratgyenge vagyok, hogy nálam semmi sem működik.
Aztán rájöttem valamire, ami mindent megváltoztatott. Arra, hogy rossz helyen kerestem a megoldást: a diétákban, a szabályokban, a tiltásokban.
A valódi változás akkor vette kezdetét, amikor
- kezdtem megérteni, hogyan kapcsolódik össze a testem és az idegrendszerem az érzelmeimmel;
- megtapasztaltam, hogyan zavarják meg bizonyos ételek, összetevők és evési, valamint életmódbeli szokások a testem természetes folyamatait és jelzőrendszereit;
- megtanultam meghallani, mit üzen az éhség, a feszültség és a jóllakottság;
- akkor már nem legyőzni akartam magam, hanem elkezdtem együttműködni magammal.
Azóta már több tucat sorstársamnak segítettem átformálni a saját evéséhez és a testéhez fűződő kapcsolatát. És újra és újra tanúja vagyok, amikor valaki ráébred, hogy nem vele van a baj, hanem azzal, amit eddig hitt magáról.
Ezért tartom ezt a munkát nemcsak szakmailag, hanem emberileg is fontosnak.
A tudatos evésben TE vagy a főszereplő, és nem az étel.
És az a finom, csendes erő, amely benned is ott van már most is, csak eddig nem kapott teret.
Itt az ideje, hogy másképp kezdj gondolkodni az evésről, a testedről és önmagadról.
© 2026 by Dr. Kátai Anikó – Minden jog fenntartva.
A szolgáltatás nem minősül orvosi ellátásnak vagy terápiának és egyiket sem helyettesíti.